Otomatik Beğeni Satın Al

Otomatik Beğeni Satın Al

Instagram Beğeni Limiti Kaç?

Instagram üzerinde her seneye bağlı olarak değişebilen bir beğeni limiti vardır. Bu limitin temel amacı Instagram’ın topluluk kurallarını koruması üzerine yaptığı bir çalışma olduğu belirtilmekledir. Bazı kullanıcılar Instagram beğeni limiti kaç olduğunu merak etmekte ve bu hususta Instagram’ın yaptırımına maruz kalmakta istememektedirler. O yüzden genelde binlerce takip edileni ve takip ettiği olan on binlerce kullanıcı, beğeni limitlerinin ne olduğunu merak ederek, yaptırımdan kurtulmaya çalışmaktadırlar. Instagram Beğeni Limiti Sayısı Bu sınır 1 saat içerisinde yapılan toplam beğeniyi konu edinir. Genelde kullanılan çeşitli programlar, diğer kullanıcıların her gönderilerini otomatik olarak beğendiğinden Instagram bunun önüne geçmek adına bir takım çalışmalar izlemiştir.

O yüzden bir kullanıcının, başka kullanıcıların toplamda 1 saat içerisinde 350’ye kadar beğeni yapmasına olanak tanır. Bu limit geçildiğinde ise Instagram size bir beğeni yapamama yaptırımını uygulayabilir. Bu yaptırım uygulama sıklığına göre değişebilmektedir. Instagram Beğeni Yaptırımı Süresi Bu süre yapılan işlemin ne kadar sıklıkla olduğunu ve işin ne kadar sınır boyutunun aşıldığına bağlı olarak değişir. Eğer ki 1 saat içerisinde 350 ve üzeri beğeni yapıyorsanız, Instagram bir sonraki beğenilerin yapılmasına izin vermez. Bu hususta uygulanan sınırlar 1 gün olabildiği gibi 1 haftalıkta olabilir. Süreler kullanıcıların uyguladığı işleme göre belirlenmekte ve belirli bir yaptırım ona göre uygulanmaktadır. Fakat temelde geçici bir süreliğine kullanıcılara beğeni yapamama cezası getirilmektedir.

Instagram’da Çok Hızlı Beğeni Yapılması ve Beğenilerin Kabul Görmemesi Bazı durumlarda ise çok seri bir beğeni yapıldığında, örneğin 1 dakika içerisinde ana sayfadaki tüm beğenileri hızlı hızlı beğenme durumlarında, bir sonraki beğenilerde beğeniye tıklamanıza rağmen sonradan bu beğeni kaldırılacaktır. O yüzden sık ve sürekli olarak beğeni yapmak, otomatik olarak Instagram’ın sizi bir süreliğine beğeni yapamamanız adına kilitlemesine neden olur. Fakat bu durum uzun süreli değildir. Ortalama 15 dakika içerisinde tekrardan beğeni yapma imkanı size sağlanır ve bu sefer tutarlı bir beğeni yapmayı seçtiğinizde aynı sorunla karşılaşmazsınız. Yine de Instagram hesabınızın kilitlenmemesini istiyorsanız, ona göre bir adım atmak yararlı bir sonuç getirecektir.

2018-12-24 18:28:09

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

instatakipcibegeni.net Kullanım Koşulları   MADDE 1 - Temel Koşullar     1.1 - Instatakipcibegeni.net internet sitesine, Instatakipcibegeni.net hizmetine